Yeni Mekanlar

Yazan: kopistanbul Kategori: kopistanbul Haber Oluşturma Tarihi: 2014-07-18 Hits: 2303 Yorum: 1

Yeni Mekanlar

Kopistanbul sizlere İstanbul’un gözde mekanlarını listeleyerek kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutan mekanları siz değerli kullanıcı ve misafirlerimizin erişebilmesi kolay olması amacı ile yeni mekanlar başlığımız ana sayfamızda yer almaktadır.

 

Yeni Mekanlarımızı incelemek için Ana sayfamızda bulunan Yeni Mekanlar başlığı adı altında erişebilirsiniz.

 

Kopistanbul tek kalem sistemini kullandığı için kullanıcıların veya mekan sahiplerinin bir mekanı ekleme izni verilmemektedir. Sistemimiz hizmet anlayışı gereği kullanıcılarına gidecekleri mekanlara öncesinde tanıtımını ve bilgilerini sunarak rezervasyon yaptırma amaçladır.

Daha önce gittiğiniz mekan ile ilgili düşüncelerinizi yorumlayabilirsiniz.  Ayrıca sistemimizde mekanlarımız ile ilgili puanlama da yapabilirsiniz. Puanlama sistemini kullanabilmek için yorum yazdığınız esnada puan cetvelini kullanmanız yeterlidir.

 

Kopistanbul’u Kullandığınız İçin Teşekkür Ederiz,

Kopistanbul Ekibi

 

Kopistanbul ekimizde sizde yer alabilirsiniz. kopistanbul Ekibine Katılım sayfamızı inceleyebilirsiz

Etiketler: Yeni Mekanlar

Yorumlar

Yazan 2016-12-28 16:18:34 Gönderen Tahsin Can Yalçın Yorum Bağlantısı
İstanbul da üsküdarda nev mekan diye bir yer var. Eski ieet garajıymış mükemmmel bir yer kafa dinlemek için ve fiyatlarıda çok uygun tavsiye ederim. Faydalı ve işinize yarayacak çok önemli 6 önemli öneriye Göz atmak isterseniz <a href="http://www.klimaservis.com" rel="nofollow">Tıklayınız</a>

Yorum Yaz

Captcha